Masz nowego iPhone’a 7 i nie wiesz, jak podłączyć swoje ulubione słuchawki z serii Shure SE? Shure ma rozwiązanie tego problemu i do tego brzmi to znakomicie. Nowy kabel z mikrofonem i zdalnym sterowaniem w standardzie Lightning (RMCE-LTG) zawiera najwyższej klasy przetwornik cyfrowo analogowy DAC i wzmacniacz słuchawkowy stereo do wykorzystania z dowolnym urządzeniem z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod) ze złączem Lightning®.
Kabel wykorzystuje certyfikowany przez Apple Moduł Lightning Audio Module (LAM), pilot z trzema przyciskami i mikrofon oferując najwyższej klasy kompletne rozwiązanie cyfrowego odsłuchu dla użytkowników systemów Apple iOS.

Kabel ten jest pierwszym i jedynym ze złączem MMCX, zapewniającym kompatybilność z cyfrowym systemem iOS dla wszystkich słuchawek serii Shure SE z odłączanym kablem.
Specjalnie zaprojektowany przez inżynierów Shure, oferuje wyjątkową klarowność i zakres dynamiczny dzięki czemu można słuchać dźwięku cyfrowego w podróży.

"Wraz z rozwojem mobilnej technologii multimedialnej, Shure stara się zapewnić naszym klientom wysokiej jakości rozwiązania i narzędzia, których potrzebują, aby uzyskać najlepszą wydajność swojego sprzętu",
mówi Sean Sullivan, starszy menedżer produktów w firmie Shure.
"Obecne i przyszłe urządzenia iOS nie posiadają gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Nowa seria akcesoriów dla złącza Lightning zapewnia doskonałe rozwiązania dla cyfrowego dźwięku iOS, dając użytkownikom słuchawek Shure, możliwość słuchania muzyki w każdych warunkach.”
Shure przedstawił także nową wersję kabla z mikrofonem i zdalnym sterowaniem (RMCE) przeznaczonym do słuchawek serii Shure SE z odłączanym kablem i urządzeń firmy Apple iOS z gniazdem słuchawkowym 3,5 mm TRRS.
Kabel ten posiada elegancki pilot z trzema przyciskami i mikrofonem, który umożliwia użytkownikom wygodne sterowanie odtwarzaniem urządzenia, głośnością, oraz inicjowaniem i odbieraniem połączeń telefonicznych.

Oba kable mogą pracować ze słuchawkami Shure SE215, SE315, SE425, SE535 oraz SE846. Kabel RMCE będzie dostępny w sprzedaży w lutym 2017. Kabel RMCE-LTG będzie dostępny wiosną 2017.

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves