DiGiCo ogłosiło, iż niebawem udostępni aktualizację Stealth Core 2 uaktualnienie do istniejącej wersji cyfrowego przetwarzania Stealth ™ zawartego w konsoletach DiGiCo serii SD.

 

Stealth Core 2 to przede wszystkim dodatkowe przetwarzanie, zarówno pod względem ilości kanałów przetwarzania, jak i dodatkowych funkcjonalności, a będące w pełni kompatybilne ze wszystkimi istniejącymi modelami konsolet SD.

To uaktualnienie, dostępne będzie jako opcja wszystkim użytkownikom DiGiCo, daje istniejącym i przyszłym inwestycjom w produkty DiGiCo, utrzymanie się o krok przed konkurencją. Niektóre korzyści zawarte w Stealth Core 2 to:

  • Nowy wygląg aplikacji, który został zaktualizowany w oparciu o doświadczenia użytkowników - dostarcza więcej mocy obliczeniowej i oferuje nowy interfejs graficzny ekranu
  • Podwyższona moc przetwarzania FPGA, bezpośrednio przekładająca się na powstanie całego wachlarza nowych poziomów przetwarzania
  • Implementacja Dynamic EQ na każdym kanale i szynie wyjściowej
  • Zwiększenie liczby kanałów SD9 z 48 do 96 kanałów przy pełnej obróbce w częstotliwości próbkowania 96kHz.
  • Zwiększenie ogólnej liczby obsługiwanych kanałów w SD7 do 600, wszystkie w częstotliwości próbkowania 96kHz, wraz z kilkoma rewolucyjnymi funkcjami, które pozwolą SD7 funkcjonować i wykonywać operacje, jakich nie znajdziemy na innych konsoletach audio
  • System SD5 przenosi się na wyższy poziom - w zakresie komunikacji i przetwarzania dźwięku, bliski SD7!

 

DiGiCo zapowiedziało również wprowadzenie nowej wersji SD5 - oznaczonej jako SD5CS, która będzie oferować taką samą specyfikację jak bieżące SD5. Nowa propozycja - SD5 CS, udostępni użytkownikom pełną Dynamic EQ, kompresory wielopasmowe, emulatory DiGiTuBe, rozszerzoną ilość obsługiwanych kanałów wejścia i wyjścia, ulepszone możliwości przetwarzania i elastyczności - takie jakich możemy oczekiwać od producenta konsolet audio z tak ogromnym doświadczeniem, jakie ma DiGiCo.

"Naszym celem zawsze było, dać naszym Partnerom, w ogólnym rozrachunku zwrot z inwestycji. Teraz mamy do zaoferowania nasze wsparcie za pomocą ulepszeń", mówi James Gordon z DiGiCo. "To dlatego, że w dalszym ciągu podejmujemy dodatkowe kroki w celu zwiększenia atrakcyjności ich początkowej inwestycji w dłuższym okresie użytkowania.”

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves