Jeden z najważniejszych realizatorów dźwięku w Polsce zdecydował się na bardzo ważny krok technologiczny dla swojej firmy (jednej z czołowych firm w naszym kraju)

Dzięki temu polska branża nagłośnieniowa wchodzi w następny rozdział profesjonalnej realizacji produkcji muzycznych na najwyższym, światowym poziomie.


Pan Jerzy Taborowski, zdecydował się na wyposażenie swojej firmy Letus /Gigant Sound w dwie konsolety cyfrowe SD5EX angielskiego producenta DiGiCo, używające najnowocześniejszej technologii cyfrowego przetwarzania sygnałów STEALTH. 

Konsolety są doposażone w najbardziej zaawansowane - w pełnej konfiguracji  sceniczne karty przyłączeniowe - SD-Rack, które mają możliwość próbkowania sygnału w częstotliwościach do 192kHz.


Ponad trzydziestoletnie doświadczenie oraz znajomość rynku światowego były bazą do podjęcia takiej decyzji.
Głównymi celami są: możliwość dostarczenia najnowszych technologii wraz z polepszeniem brzmienia dla wykonawców współpracujących z firmą,  podniesienie jakości usług dla swoich klientów i poszerzenie ich zakresu oraz - dla widzów - polepszenie komfortu odbioru dźwiękowego koncertów;


A najważniejszy powód ( jak podkreślił Jerzy Taborowski ) to bezsprzecznie  znakomite brzmienie tych konsolet, jej możliwości konfiguracyjne z dostępem do pełnej obróbki dynamicznej i efektowej,  łatwość i przejrzystość pracy z jednoczesną precyzyjną kontrolą nad pełną ilością kanałów wejściowych wraz z niezwykle mocno rozbudowaną sekcją aux'ów wyjściowych i matryc.
Tym samym konkurowanie z największymi firmami na świecie, zajmującymi się dźwiękiem,  staje się rzeczywistością.


Niewątpliwie prowadzi to do dalszego ugruntowania pozycji marki Letus/Gigantsound na rynku polskim i trwalsze kojarzenie jej z NAJLEPSZYM BRZMIENIEM - teraz również dzięki DIGICO.

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves